Klik hier om resultaten van andere sporttakken weer te geven

Datum Type Benaming Locatie Prestatie Eindtijd
           
 2018          
13-05-2018 111 Niet-stayer triatlon 111 Bilzen 14 3:23:00
06-05-2018 1/8 Clubkampioenschap Izegem 3 0:58:16
01-05-2018 1/8 Belgisch Kampioenschap Ploegentriatlon Doornik 17 1:04:47
           
 2017          
19-08-2017     1/8 Sprinttriatlon              Deinze 3 1:09:55
15-08-2017     1/4 Belgisch Kampioenschap Kwarttriatlon Izegem 39 2:04:20
16-07-2017     1/3 Niet-stayer triatlon Aarschot 22 3:26:50
25-06-2017     1/4 Niet-stayer triatlon Eeklo 9 1:58:51
11-06-2017     1/4 Niet-stayer triatlon Beernem 15 1:57:51
1-05-2017     1/8 Belgisch Kampioenschap Ploegentriatlon Doornik 13 1:09:28
           
 2016          
24-09-2016     1/1 Ironman Mallorca              Mallorca 29 / 1608 9:05:50
21-08-2016     1/2 Halve Triathlon Deinze 13 4:09:37
15-08-2016     1/4 Belgisch Kampioenschap Kwarttriatlon Izegem 24 1:58:37
17-07-2016     1/3 Niet-stayer triatlon Aarschot 4 3:08:46
12-06-2016     1/4 Niet-stayer triatlon Beernem 7 1:49:53
4-06-2016     1/4 Niet-stayer triatlon Sint-Laureins 8 1:53:39
8-05-2016     1/8 Belgisch Kampioenschap Ploegentriatlon Doornik 19 1:01:54
           
 2015          
19-09-2015     1/4 Niet-stayer triatlon            Ieper 19 (lekke band) 1:56:20
30-08-2015     1/2 World Championships Ironman 70.3 Zell am See – Kaprun 142 4:30:37
15-08-2015     1/4 Niet-stayer triatlon  Izegem 12 2:01:04
12-07-2015     1/4 Niet-stayer triatlon Oudenaarde 13 2:17:07
7-06-2015     1/2 Ironman 70.3 Kraichgau 38 4:22:03
17-05-2018     111 Niet-stayer triatlon 111 Bilzen 8 3:22:05
1-05-2015     1/8 Belgisch Kampioenschap Ploegentriatlon Izegem 8 1:01:08
           
 2014          
20-09-2014     1/2 Halve triatlon         Damme 6 4:06:06
24-08-2014     1/2 Halve triatlon Deinze 6 4:07:39
15-08-2014     1/4 Niet-stayer triatlon Izegem 15 2:03:47
6-07-2014     1/1 Ironman Frankfurt Frankfurt 266 / 2396 9:51:00
24-05-2014     1/4 Niet-stayer triatlon Sint-Laureins 11 2:00:00
11-05-2014     1/4 Niet-stayer triatlon Geel 13 1:50:57
1-05-2014     1/8 Belgisch Kampioenschap Ploegentriatlon Doornik 6 1:02:12
13-04-2014     1/2 Triathlon International de Cannes Cannes 21 3:55:22
           
 2013          
30-11-2013     1/2 Teide Extreme Endurance Triathlon              Tenerife 4 5:42:00
15-09-2013     1/2 Den Halven van Damme Damme 5 4:05:39
7-09-2013     1/8 GP Jim Beuselinck Oedelem 3 1:00:54
25-08-2013     1/2 Triotriatlon Oil Service Deinze 2 3:57:43
15-08-2013     1/4 Niet-stayer triatlon Izegem 17 1:58:39
4-08-2013     1/2 Belgisch Kampioenschap Halve triatlon Eupen 31 4:17:09
23-06-2013     1/1 Ironman Nice 30 / 2500 9:23:16
26-05-2013     1/2 Halve triatlon (> duatlon) Leuven (voorderailleur afgebroken) 0:00.00
4-05-2013     1/8 Clubkampioenschap ITC Izegem 6 0:58:24
1-05-2013     1/8 Belgisch Kampioenschap Ploegentriatlon Doornik 5 0:57:38
           
 2012          
13-10-2012     1/1 Ironman World Championships Kona (Hawaii)   113 / 1900 9:30:24
8-09-2012     1/2 Holland Triathlon Half Distance Almere 7 (lekke band) 4:05:38
15-08-2012     1/4 Stayer kwarttriatlon Izegem 19 1:53:23
17-06-2012     1/1 Ironman Regensburg 25 9:13:48
13-05-2012     1/4 Niet-stayer kwarttriatlon Geel 20 1:55:35
           
 2011          
8-10-2011     1/1    Ironman World Championships     Kona (Hawaii) 126 / 1900  9:21:20
18-09-2011     1/4  Kwarttriatlon Ieper 9 1:56:49
15-08-2011     1/4 Belgisch Kampioenschap Kwarttriatlon Izegem 28 2:04:18
3-07-2011     1/1 Ironman  Klagenfurt (Austria) 57 8:59:51
18-06-2011     1/4 Kwarttriatlon Brugge 17 1:59:31
5-06-2011     1/4 Kwarttriatlon l’Eau d’Heure 6 2:09:53
15-05-2011     1/2 Halve triatlon Leuven 12 3:57:17
8-05-2011     1/4 Kwarttriatlon Geel 16 1:54:55
1-05-2011     1/8 Belgisch Kampioenschap Ploegentriatlon Doornik 5 0:58:26
           
 2010          
19-09-2010     1/4 Recreatieve kwarttriatlon Ieper 31 2:20:15
12-09-2010     1/8 Belgisch Kampioenschap Ploegentriatlon Doornik 4 1:03:26
5-09-2010     1/4 Belgisch Kampioenschap Kwarttriatlon Doornik 40 1:59:08
28-08-2010     1/1 UPC Holland Triathlon Almere 9 9:06:27
15-08-2010     1/4 Stayer kwarttriatlon *** Izegem 9 2:02:10
8-08-2010     1/4 Niet-stayer kwarttriatlon * Lommel 11 2:00:11
31-07-2010     1/4 Recreatieve triatlon Berlare 5 2:13:42
21-07-2010     1/4 Niet-stayer kwarttriatlon ** Kapelle op den Bos 11 1:56:06
11-07-2010     1/4 Stayer kwarttriatlon * Vilvoorde 4 1:56:27
27-06-2010     1/4 Stayer kwarttriatlon *** Brasschaat 8 1:49:26
20-06-2010     3/4 Sabic Triathlon Stein 9 5:47:49
6-06-2010     1/4 Niet-stayer kwarttriatlon L’Eau d’Heure 7 2:03:28
30-05-2010     1/2 Belgisch Kampioenschap Halve triatlon Leuven 14 4:04:39
9-05-2010     1/4 Niet-stayer kwarttriatlon Geel 14 1:49:47
1-05-2010     1/8 Clubkampioenschap ITC Izegem 5 1:01:48
           
 2009          
28-08-2009     1/1 UPC Holland Triathlon Almere 30 (2x lekke band) 9:51:48
15-08-2009     1/4 Stayer kwarttriatlon Izegem 18 2:03:54
1-08-2009     1/4 Recreatieve triatlon Berlare 4 2:03:25
25-07-2009     1/4 Recreatieve triatlon Kapelle op den Bos  5 2:02:53
19-07-2009     1/8 Stayer sprinttriatlon         Oudenaarde 5 0:58:04
28-06-2009     1/2 Triathlon Vlaanderen Brasschaat         28 4:00:59
20-06-2009     1/4 Niet-stayer kwarttriatlon Brugge 12 1:59:42
1-06-2009     1/4 Niet-stayer kwarttriatlon l’Eau d’Heure     9 2:04:38
23-05-2009     1/4 Niet-stayer kwarttriatlon Sint-Laureins         7 1:57:48
17-05-2009     1/4 Niet-stayer kwarttriatlon Seneffe         24 2:10:57
2-05-2009     1/8 Clubkampioenschap ITC Izegem 5 1:02:49
1-05-2009     1/8 Ploegentriatlon Charleroi 5 1:05:27
           
 2008          
7-09-2008     1/8 Belgisch Kampioenschap Sprinttriatlon Doornik 18 1:03:49
24-08-2008     1/4 Kwarttriatlon *** Weiswampach 5 2:06:22
15-08-2008     1/4 Kwarttriatlon *** Izegem 13 2:05:30
10-08-2008     1/8 Sprinttriatlon Bütgenbach 21 1:05:27
2-08-2008     1/4 Recreatieve triatlon Berlare 5 1:47:38
20-07-2008     1/8 Sprinttriatlon Oudenaarde 5 1:00:55
13-07-2008     1/8 Recreatieve triatlon Vilvoorde 77 1:29:16
29-06-2008     1/2 Triathlon Vlaanderen Brasschaat 19 3:58:36
21-06-2008     1/4 Niet-stayer kwarttriatlon Brugge 33 2:04:56
7-06-2008     1/4 Belgisch Kampioenschap Kwarttriatlon Kortrijk 21 2:09:58
31-05-2008     1/4 Niet-stayer kwarttriatlon Sint-Laureins 17 1:57:56
11-05-2008     1/4 Niet-stayer kwarttriatlon Seneffe 10 2:07:07
1-05-2008     1/8 Belgisch Kampioenschap Ploegentriatlon Landen (lekke band) 0:00:00
28-04-2008     1/8 Clubkampioenschap ITC Izegem 4 1:03:40
12-04-2008     1/8 Niet-stayer sprinttriatlon Oostende 6 1:07:40
15-03-2008     1/8 Veloopzwem De Haan 8 1:11:37
           
 2007          
9-09-2007     1/8 Belgisch Kampioenschap Ploegentriatlon Sint-Niklaas 4 1:00:21
19-08-2007     1/4 Belgisch Kampioenschap Superprestige triatlon Weiswampach 28 2:05:17
15-08-2007     1/4 Recreatieve triatlon Izegem 7 2:03:11
4-08-2007     1/4 Recreatieve triatlon Berlare 2 1:47:27
8-07-2007     1/4 Superprestige triatlon Kortrijk 9 2:05:23
23-06-2007     1/4 Recreatieve triatlon Meulebeke 1 1:51:01
16-06-2007     1/4 Recreatieve triatlon Brugge 13 1:58:32
3-06-2007     1/4 Niet-stayer Recreatieve triatlon L’Eau d’Heure 4 2:10:08
27-05-2007     1/4 Superprestige triatlon Meerhout 20 2:08:24
20-05-2007     1/4 Superprestige triatlon Antoing 17 2:03:02
13-05-2007     1/4 Niet-stayer Recreatieve triatlon Geel 17 2:04:00
21-04-2007     1/8 Clubkampioenschap ITC Izegem 4 1:04:08
           
 2006          
9-09-2006     1/8 GP Jim Beuselinck Oedelem 3 0:55:42
20-08-2006     1/4 Superprestige kwarttriatlon Weiswampach 19 2:08:47
15-08-2006     1/4 Recreatieve kwarttriatlon Izegem 8 2:06:30
30-07-2006     1/4 Belgisch Kampioenschap Superprestige triatlon Antoing 19 2:03:17
21-07-2006     1/4 Superprestige kwarttriatlon Vilvoorde 12 2:06:12
9-07-2006     1/4 Superprestige kwarttriatlon Kortrijk 14 2:08:32
22-06-2006     1/4 Recreatieve kwarttriatlon Meulebeke 1 1:53:06
17-06-2006     1/4 Recreatieve kwarttriatlon Brugge 12 1:59:37
11-06-2006     1/4 Recreatieve kwarttriatlon Hamme 5 1:53:27
5-06-2006     1/4 Niet-stayer Recreatieve triatlon l’Eau d’Heure 7 2:14:18
28-05-2006     1/4 Superprestige kwarttriatlon Meerhout 37 2:11:17
21-05-2006     1/4 Niet-stayer Recreatieve triatlon Seneffe 16 2:08:11
18-03-2006     1/8 Recreatieve sprinttriatlon De Haan 7 1:15:41
           
 2005          
18-09-2005     1/4 Recreatieve kwarttriatlon Mechelen 10 1:58:31
10-09-2005     1/8 GP Jim Beuselinck Oedelem 2 0:54:21
4-09-2005     1/4 Niet-stayer Recreatieve triatlon Chièvres 13 2:15:16
21-08-2005     1/4 Superprestige kwarttriatlon Weiswampach 10 2:05:51
15-08-2005     1/4 Points Race Izegem 10 2:00:05
6-08-2005     1/4 Recreatieve kwarttriatlon Berlare 2 1:45:06
31-07-2005     1/4 Superprestige kwarttriatlon Antoing 10 2:07:26
23-05-2005     1/4 Superprestige kwarttriatlon Meerhout 29 2:10:01
30-04-2005     1/8 Teamtriatlon Wachtebeke 7 1:02:56
           
 2004          
11-09-2004     1/8 GP Jim Beuselinck Oedelem 2 0:56:49
5-09-2004     1/8 Ploegenaflossing Mol 28 1:00:47
22-08-2004     1/4 Superprestige triatlon Weiswampach 28 2:13:41
15-08-2004     1/4 Points Race Izegem 8 1:59:24
31-07-2004     1/4 Recreatieve triatlon Berlare 4 1:45:44
25-07-2004     1/4 Superprestige triatlon Antoing 18 2:10:53
4-07-2004     1/4 Points Race St-Martens Latem 18 2:05:18
20-06-2004     1/4 Superprestige triatlon Brugge 28 2:00:13
23-05-2004     1/4 Belgisch Kampioenschap Superprestige triatlon Meerhout 59 2:07:03
9-05-2004     1/4 Superprestige triatlon Geel 45 1:57:28
1-05-2004     1/8 Belgisch Kampioenschap Ploegentriatlon Wachtebeke 6 1:05:44
27-03-2004     1/8 Veloopzwem  De Haan 5 1:13:05
           
 2003          
21-09-2003     1/4 Recreatlon Mechelen 8 1:59:04
7-09-2003     1/8 Ploegenaflossing Mol 39 1:02:21
24-08-2003     1/4 Superprestige triatlon Weiswampach 35 2:21:17
15-08-2003     1/4 Recreatlon Izegem 11 2:01:36
2-08-2003     1/8 Sprinttriatlon Eupen 7  1:14:17
26-07-2003     1/8 Triatlon jeugdcup (junioren 2e jaar) Antoing 2 1:12:26
28-06-2003     1/8 Triatlon jeugdcup (junioren 2e jaar) Stein (NL) 6 1:09:14
25-05-2003     1/8 Triatlon jeugdcup (junioren 2e jaar) Meerhout 2 1:05:45
29-03-2003     1/8 Veloopzwem  De Haan 6 1:12:23
           
 2002          
29-09-2002     1/8 Triatlon jeugdcup (junioren 1e jaar) Saint-Hubert 6 1:15:20
15-09-2002     1/4 Superprestige triatlon Doornik 29 1:57:41
8-09-2002     1/8 Ploegenaflossing Mol 5 1:05:10
7-09-2002     1/16 Triatlon jeugdcup (junioren 1e jaar) Mol 3 0:33:32
25-08-2002     1/4 Superprestige triatlon Gent 26 1:55:22
15-08-2002     1/4 Recreatlon Izegem 6 2:07:32
10-08-2002     1/8 Internationale wedstrijd junioren Losheim (D) 51 1:01:59
3-08-2002     1/4 Recreatlon Berlare 4 1:48:41
28-07-2002     1/4 Superprestige triatlon  Antoing 28 2:13:54
7-07-2002     1/8 Vlaams Kampioenschap junioren Wevelgem 1 1:00:51
22-06-2002     1/8 Triatlon jeugdcup (junioren 1e jaar) Stein (NL) 6 1:12:45
1-06-2002     1/8 Belgisch Kampioenschap junioren l’Eau d’Heure 5 1:01:36
26-05-2002     1/8 Triatlon jeugdcup (junioren 1e jaar) Meerhout 2 1:07:30
19-05-2002     1/4 Superprestige triatlon (Belgisch Kampioenschap) Leuven 74 2:07:42
15-05-2002     1/4 Superprestige triatlon  Geel 52 1:55:47
1-05-2002     1/8 Triatlon Teamrace  Overijse 4 0:59:26
16-09-2001     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 4e jaar) Oupeye 1 0:58:35
8-09-2001     1/16 Triatlon jeugdcup (jeugd A 4e jaar) Mol 3 0:34:13
2-09-2001     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 4e jaar) Meerhout 3 1:05:02
           
 2001          
26-08-2001     1/8 Belgisch Kampioenschap Jeugd A Wevelgem 2 0:58:55
15-08-2001     1/4 Recreatlon Izegem 13 2:08:13
28-07-2001     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 4e jaar) Antoing 1 1:15:00
30-06-2001     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 4e jaar) Stein (NL) 7 1:11:25
24-06-2001     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 4e jaar) Bergen 4 1:02:26
20-05-2001     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 4e jaar) Seneffe 2 1:08:11
13-05-2001     1/4 Superprestige triatlon  Geel 62 2:04:06
24-03-2001     1/8 Recreatlon De Haan 16 1:19:39
           
 2000          
9-09-2000     1/16 Triatlon jeugdcup (jeugd A 3e jaar) Mol 2 0:35:43
3-09-2000     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 3e jaar) Meerhout 5 0:51:05
27-08-2000     1/8 Belgisch & Vlaams Kampioenschap jeugd A Wevelgem 3 1:00:35
15-08-2000     1/4 Recreatlon Izegem 14 1:54:02
6-08-2000     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 3e jaar) Leuven 6 1:00:39
           
1999          
12-09-1999     1/8 Belgisch Kampioenschap jeugd A Mol 7 1:02:01
29-08-1999     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 2e jaar) Wevelgem 5 0:57:57
15-08-1999     1/4 Recreatlon Izegem 43 2:12:57
8-08-1999     1/8 Recreatlon Meise 10 0:53:07
26-06-1999     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 2e jaar) Lokeren 14 1:09:54
30-05-1999     1/8 Recreatlon Kessel-Lo 15 1:01:58
16-05-1999     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 2e jaar) Geel 7 1:11:36
           
1998          
30-08-1998     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 1e jaar) Wevelgem 18 1:08:08
15-08-1998     1/8 Triatlon jeugdcup Vlaams Kampioenschap Doel 13 1:19:45
8-08-1998     1/16 Triatlon jeugdcup (jeugd A 1e jaar) Lommel 14 0:33:59
2-08-1998     1/8 Belgisch Kampioenschap jeugd A Nijvel 22 1:09:10
19-07-1998     1/8 Recreatlon Rotselaar 20 1:12:44
8-06-1998     1/8 Recreatlon Kessel-Lo 25 1:05:30
1-06-1998     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 1e jaar) Mol 14 1:05:58
17-05-1998     1/8 Triatlon jeugdcup (jeugd A 1e jaar) Geel 6 1:06:16
2-05-1998     1/16 Triatlon jeugdcup (jeugd A 1e jaar) Gent 1 0:34:49
           
1997          
31-08-1997     1/16 Recreatlon Geel 6 0:38:51
15-08-1997     1/16 Belgisch Kampioenschap jeugd B Beveren  4 0:36:18
18-07-1997     1/16 Vlaams Kampioenschap jeugd B Lokeren                       (uitgesloten) 0:37:48
28-06-1997     1/8 Recreatlon Lokeren 36 1:10:12
1-06-1997     1/8 Recreatlon Kessel-Lo 46 1:24:09